Kde čerpat LPG?

LPG čerpáte málokdy (benzín prakticky vůbec), protože benzín i LPG vždy doplňují naši servismani při pravidelném čištění aut a naše Fabie mají na jedno natankování dojezd cca 600 km.

Ale občas natankovat musíte - dle naši podmínek musí na indikátoru hladiny LPG paliva svítit před vrácením auta alespoň dvě zelené diody v horní části indikátoru.

Aplikace Tank Navigator

Mapu čerpacích stanic s možností tankování LPG nejsnáze získáte tak, že si stáhnete
aplikaci Tank Navigator, která je vyvinuta společností CCS a je dostupná na Google Play i App Store.

Po nainstalování aplikace se přes tlačítko v pravém dolním rohu dostanete do nastavení a zde si vyberte LPG. Když si na zobrazené mapě nějakou čerpací stanici vyberete, tak z ní lze přímo přejít do Google Maps a zde pustit navigaci k této čerpací stanici.

Určitě se nebojte čerpacích stanic s nižší cenou paliva - za léta našeho fungování máme ověřeno, že kvalita paliva v oficiální distribuční síti nezávisí na tom, zda jde o velkou pumpu s vyššími cenami nebo o pumpu malou s cenami nižšími. Z uživatelského hlediska jsou ty malé čerpačky, kde mají jen LPG, fajn v tom, že se vám nestane, že byste museli dlouze čekat na obsluhu.

Udělá nám radost, pokud si ty levnější čerpačky vyberete, ale určitě vás nechceme nutit k nim dlouze zajíždět.

Vyberte si tedy takové čerpací stanice, které nejlépe zapadají do vámi plánované trasy.

CCS kartou lze platit jen za LPG palivo a kapalinu do ostřikovačů. Platby za jiné zboží nejsou možné. Pokud byste plánovali tankovat benzín, dohodněte se na tom telefonicky s AJO dispečingem.